OVVA CADDE

OVVA, yıllardır kurduğunuz hayaller için hazır. Siz hayalleriniz için hazır mısınız?

Ovacık, Ankara’nın en kalabalık ilçesi olan ve geniş sosyal imkanlara sahip olmasıyla bilinen Keçiören semtinin gelişime en açık alanıdır. Ankara’nın ve Keçiören’in en elit ve nezih yerleşim yeri olma yolunda ilerlemektedir. Keçiören halkının ferah ve konforlu yerleşim yeri arayışlarında Ovacık, Çayyolu ve Çukurambar bölgelerine modern bir alternatif olmuştur. Aynı zamanda Ostim, İvedik, Akyurt, Saray ve Çubuk’taki sanayi bölgelerine yakınlığıyla da gelişim açısından oldukça etkili bir konuma sahiptir.

Lokasyon itibarıyla Esenboğa Havalimanı’na 23 km mesafede olması ve çevre yoluna yakın olması, Ankara’nın her bölgesine hızlı ulaşımı kolaylaştırması bakımından bölgeyi avantajlı kılar. Ovacık’ın aynı zamanda Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin belirlediği havalimanı metrosu güzergâhı üzerinde olması da bölgeye pratik ulaşımın sağlanması açısından, Ovacık’ın artılarındandır.

Ovacık, imar olarak yeni açılmış, geliştirilme aşamasında bir bölge olduğundan okulların da yeni kampüsleri için tercih ettiği bir alan olmuştur. Gelişen bu çevrede birçok AVM de yer almaktadır.

Proje Özellikleri

Ovacık’ın estetik detayı

5400 m2 arsa, her bir metrekaresinde konfor

Konut ve ticari olmak üzere iki ayrı blok yapısı

Ovakent’te konforlu bir hayat

Nezih ve modern bir yaşam vaadi

Farklı beğenilere hitap eden sosyal tesis detayları

Sade ve şık çizgiler

Kaliteli dokular

Konforlu ve güven veren zamanlar

Daire Özellikleri

200 m2 alanda 4+1 ferahlığı + Kış Bahçesi avantajı

30 yıllık teknik kadromuzun yorumuyla 1. sınıf yapı & dekorasyon detayları

Evin her noktasında maksimum gün ışığı konforu

TOP